top of page

Jak pracujeme

 Jsme tým 

S každou objednávkou získáváte individuální péči odborníka v daném oboru. Pořadník potřebujeme  právě proto, že každý u nás nedělá vše. Máme tísíce  hodin praxe v oboru, vládne mezi námi čilá spolupráce a v případě potřeby se podrobně radíme. 

 Diagnostika 

Kombinujeme klinické zkušenosti a moderní, vědecky ověřené diagnostické metody.

Víme, co výsledky našich testů znamenají, co ne, a vysvětlíme Vám to.

Neděláme povrchní závěry - zajímá nás celkový obraz dítěte v kontextu jeho životního prostředí.

 Nadání 

Nadání je naší doménou. Psali jsme o něm diplomové a dizertační práce, dnes přednášíme, organizujeme akce pro odborníky i veřejnost a vychováváme vlastní nadané děti. Návod na život sice stále nemáme :), ale umíme se kvalifikovaně vyjádřit k většině Vašich dotazů.

 Psychoterapie 

Aneb "kdo neužije radu, ten možná potřebuje terapii".

Ne všechno je totiž otázka nedostatku informací, či kosmetický problém - někdy si dítě nebo rodič potřebují sáhnout hlouběji.

V takovém případě jste na správném místě - víc o tom, jak děláme psychoterapii najdete zde.

 Přístup 

Psychologie pro nás není jen věda - je to i umění, kterým žijeme. Baví nás dozvídat se nové poznatky, uplatňovat je v praxi a sledovat postupné proměny dětské psychologie a péče o nadané děti.

Přirozeně se hlásíme k Etickému kodexu ČMPS.

 Efektivita 

Jako soukromá poradna se snažíme maximálně využívat náš i Váš čas. Proto pokud to jde, nabízíme některé dotazníky online, možnost úvodní konzultace videohovorem, atd. A naše závěrečná zpráva mívá 4+ normostran

originálního textu.

 Soukromí 

Ochranu soukromí bereme vážně u sebe i u druhých. Vítáme proto iniciativu GDPR a implementujeme potřebné kroky (např. u nás nenajdete své příjmení nikde v elektronické podobě - používáme anonymní kódy).

 Omezení 

Může se stát, že budete potřebovat i služby jiného odborníka (např. neurolog) nebo instituce (typicky PPP). Vše potřebné proto probereme na nezávazném úvodním setkání.

bottom of page