Kdo jsme

Mgr. Veronika Gondžová

Psycholožka specializující se na diagnostiku nadání, poruch autistického spektra a ostatních neurovývojových poruch. Na částečný úvazek pracuje na Klinice dětské neurologie ve Fakultní nemocnici Brno.

Vladimír Marček, Ph.D.

Psycholog, psychoterapeut. Jeho každodenní náplní práce je psychoterapie dospívajících a dospělých. Výzkumně se věnuje měření a trénování intelektu, s kolegyní Havlovou vyvinuli vstupní test do Dětské Mensy.

Mgr. Dana Havlová

Pedagožka, klíčová postava Dětské Mensy ČR. Garantuje a lektoruje ministerstvem akreditované kurzy pro odborníky zaměřené na téma nadaných dětí. Je také matkou dvou nadaných dětí a organizátorem každoročních setkání a táborů pro nadané děti a jejich rodiče.

Please reload

Co říkají naši klienti: 

"Děkujeme celému týmu Theraplay. Velmi příjemní lidé, profesionálové každým coulem. Samotné vyšetření syna a pak následná komunikace s námi i s naší pedadogicko-psychologickou poradnou bylo opravdu na té nejvyšší úrovni. Synovi byl diagnostikován Aspergerův syndrom, což nám pomohlo k pochopení jeho chování, změny přístupu nás samotných a pak i školy. Služby Theraplay ráda doporučím každému. Nejvíc s námi byla v kontaktu právě paní magistra, lidský přístup, ochota, zájem, co víc si přát pokud hledáte pomocnou ruku. Chválím a rozhodně doporučuji!!!"

- Pavlína P.

"Služby paní psycholožky jsme vyhledali pro zjištění nadání syna a konzultaci jeho ne/pozornosti. Přístup paní Gondžové byl velmi profesionální a zároveň lidsky vstřícný. Na úvodní schůzce (bez dítěte) mi bylo vše důkladně vysvětleno, otázky beze zbytku zodpovězeny. Samotné vyšetření syna, ač jsem nebyla přítomna, hodnotím také dle diskuze se synem velmi kladně. Celou dobu se bavil zajímavými úkoly a vůbec si nevšiml, že byl podrobně "zkoumán".
Ačkoliv jsme služby dětského psychologa využili poprvé, a nemám tedy srovnání, dle mého názoru by to mělo vypadat takto."

- Jitka K.

"Ráda bych moc poděkovala za pomoc paní magistře i dalším členům týmu Theraplay. Potřebovala jsem vyšetření syna pro přestup do třídy nadaných dětí. Vše proběhlo krásně v pohodě a rychle, jak domluva termínů, tak samotné testování i vyhodnocení výsledků. Vždy ve velmi příjemné a vstřícné atmosféře. Ještě jednou děkuji za pomoc a vřele doporučuji."

 

- Irena Ch.

© 2020 by Theraplay, Brno

info@theraplay.cz

  • Facebook - White Circle
Momentálně (21.9.2020) nám hygienická opatření umožňují fungovat v mírně omezeném provozu.