Kdo jsme

vlad2_edited.png
Mgr. Vladimír Marček, Ph.D.

Psycholog, psychoterapeut, univerzitní pedagog. Jeho každodenní náplní práce je psychoterapie. Věnuje se také psychodiagnostice a trénování intelektu, je spoluautorem vstupního testu do Dětské Mensy.

veronika2.png
anetRoundSmall.png
luckaSsmall.png
Mgr. Veronika Gondžová

Psycholožka specializující se na diagnostiku nadání, poruch autistického spektra a ostatních neurovývojových poruch. Na částečný úvazek pracuje na Klinice dětské neurologie ve Fakultní nemocnici Brno. Momentálně na RD.

Mgr. et Mgr. Aneta Hrabovská

Psycholožka, speciální pedagožka. Zaměřuje se na dětskou a rodinnou terapii a poradenství. V přístupu k dětem využívá zejména individuální psychologii a prvky herní terapie. Pracuje také v SVP Brno s dětmi s poruchami pozornosti a emocí.

Mgr. Lucie Stroupková
chair1.png

Psycholožka, v Theraplay se věnuje diagnostice poruch autistického spektra, ADHD, nadání a školní zralosti. Zároveň působí na dětské neurologii ve FN Brno, vyučuje základy psychodiagnostiky na Masarykově univerzitě a pracuje na vývoji české verze dotazníků pro osoby s chronickým tinnitem.

Co říkají naši klienti: 

"Děkujeme celému týmu Theraplay. Velmi příjemní lidé, profesionálové každým coulem. Samotné vyšetření syna a pak následná komunikace s námi i s naší pedadogicko-psychologickou poradnou bylo opravdu na té nejvyšší úrovni. Synovi byl diagnostikován Aspergerův syndrom, což nám pomohlo k pochopení jeho chování, změny přístupu nás samotných a pak i školy. Služby Theraplay ráda doporučím každému. Nejvíc s námi byla v kontaktu právě paní magistra, lidský přístup, ochota, zájem, co víc si přát pokud hledáte pomocnou ruku. Chválím a rozhodně doporučuji!!!"

- Pavlína P.

"Služby paní psycholožky jsme vyhledali pro zjištění nadání syna a konzultaci jeho ne/pozornosti. Přístup paní Gondžové byl velmi profesionální a zároveň lidsky vstřícný. Na úvodní schůzce (bez dítěte) mi bylo vše důkladně vysvětleno, otázky beze zbytku zodpovězeny. Samotné vyšetření syna, ač jsem nebyla přítomna, hodnotím také dle diskuze se synem velmi kladně. Celou dobu se bavil zajímavými úkoly a vůbec si nevšiml, že byl podrobně "zkoumán".
Ačkoliv jsme služby dětského psychologa využili poprvé, a nemám tedy srovnání, dle mého názoru by to mělo vypadat takto."

- Jitka K.

"Ráda bych moc poděkovala za pomoc paní magistře i dalším členům týmu Theraplay. Potřebovala jsem vyšetření syna pro přestup do třídy nadaných dětí. Vše proběhlo krásně v pohodě a rychle, jak domluva termínů, tak samotné testování i vyhodnocení výsledků. Vždy ve velmi příjemné a vstřícné atmosféře. Ještě jednou děkuji za pomoc a vřele doporučuji."

 

- Irena Ch.